Hakkımızda

Sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.


Biz Kimiz?

Yurtdışı Expert 8 yıldır Kanada’da istikrarlı bir şekilde danışmanlık hizmeti vermekte olup aynı zamanda yetkili göçmenlik danışmanı vasıtasıyla öğrencilere profesyonel olarak vize başvurusu, okuma izni, çalışma izni, vize ve okuma izni uzatma, göçmenlik başvuru dosyalarının hazırlanmasında da servis vermektedir. Yurtdışı Expert Kanada genelinde Ontario eyaleti ağırlıklı olmak üzere, Quebec, British Colombia ve Alberta eyaletlerindeki okullarla çalışmakla beraber, dünya genelinde İngiltere, USA, Yeni zelanda, Malta, Avustralya gibi ülkelere de öğrenci göndermektedir. Danışmanlığımız kaliteli eğitim kurumları ile beraber çalışmakta olup özellikle Kanada içerisinde Kanada devletinin onay verdiği kurumlar ve dil okullarıyla çalışmaktadır. Dil okulları bakımından bağlantıda bulunduğumuz okullar Languages Canada’ya bağlı olan yani Kanada devletinin belirli standartları aradığı okulların bulunduğu kuruluşlardır. Yurtdışı Expert Turkiye’deki okullara gidip tanıtıcı ve yurtdışı eğitim hakkında bilgi verici seminerler düzenleyerek öğrencileri hem yurtdışı eğitimi hakkında hem de öğrencilerin geleceklerine ışık tutmak adına bilgilendirmektedir. Okullarımızdan bu konuda bize başvurarak seminer isteklerini bize bildirdikleri taktirde talebinizi değerlendirip okulunuzda konferans verebilmemiz için lütfen bilgi istek formunu doldurunuz.

Verdiğimiz Hizmetler

Bilgilendirme

Ülke, okul ve program bilgilendirmesi

Dosya Hazırlama

Başvuru dosyası hazırlanması ve tercümesi

Kayıt İşlemleri

Kayıt ve kabul mektubunun alınması

Vize

Tüm belgelerin yetkili elemanlarca hazırlanması

İşlem sürecinin takibi

Hizmetlerimizde sürecin sonuna kadar destek

Kişiselleştirilmiş Danışmanlık

Maddi durumunuza göre en iyi program seçimi.

Karşılama ve Konaklama

Talep halinde homestay ve karşılama sağlanması

Çalışma, Okuma ve Staj

Okurken çalışma imkanı

Yurtdışı Expert Kanada şirketi olduğu için merkezimiz Toronto’dadir. İstanbul’da da irtibat ofisimiz mevcuttur. İrtibat ofisimiz İncirli Bakırköyde olup bilgi almak isteyen öğrencilerin gelmeden once randevu almaları rica olunur. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Danışmanlığımız elemanlarının okulunuzda yurt dışı eğitim kurumları ve programları hakkında öğrencilerinize bilgilendirme seminerleri verilmesi için bize ulaşın.

Başvuru dosyasındaki niyet mektuplarının ve genel evrakların incelenmesi

Şirket çalışanlarınızın iş İngilizcesi ve yurt dışı tecrübesi kazanması için özel ingilizce programları ayarlıyoruz.


Danışmanlığımız öğrencinin kayıt işlemleri, yerleşmesi, kayıt için gerekli belgelerin öğrenciye ulaştırılması, vize konusunda genel bilgilendirmenin yapılması, öğrenci talep ederse vize başvurusunun tarafımızca uzman göçmenlik danışmanımızca yapılması, öğrenci vize alamadığı durumda ödemiş olduğu toptan okul ücreti varsa geri ödenmesi için başvuruda bulunulması, niyet mektubunun gözden geçirilmesi konularında yardımcı olmaktadır.  Göçmenlik danışmanlığımızın incelediği dosyalar ayrıca ücretlendirilmekte olup, eğitim danışmanlığı için verdiğimiz servis ücrete tabidir. Öğrenci bu ücreti ödeyerek “acaba” endişelerinden arınmış bir şekilde huzur içinde başvurusunu yapıp dosyasını hazır hale getirecektir. Ödemeyi gerçekleştirmek için danışmanlığımız tarafından size ödeme bilgilerini içeren bir form gönderilecektir ve ödeme gerçekleştirecek şahısın imzalı onayı alındıktan sonra ödemeyi Yurtdışı Expert alacaktır.  Okullara yapılacak olan eğitim ücretleri doğrudan okul tarafından alınmaktadır. Vize çıkmadığı durumda okul kayıt ücretini düşerek yatırılan ücreti aynısı gibi öğrenciye geri ödemektedir. Öğrenci danışmanlığımız tarafından kayıt olmuşsa bu işlemleri biz öğrenci adına takip etmekteyiz.  Yurtdışı Expert sosyal media da etkinliğini sürdürmekte olup Facebook sayfamızdan eğitim gündemini takip edebilirsiniz. Bunun için www.facebook.com/yurtdisiexpert e giderek sayfamızı beğendiğiniz taktirde gündemi direk olarak takip etmeniz mümkün olacaktır.

Danışmanlığımızla beraber çalışmak bir ayrıcalıktır.